KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6732317
nr 673 2317
Signerad G Wright, 1800-tal, England, 51x76
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 december 2010
kl 18:03:27
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr